сите категории

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN

Ти си тука : Дома>Производи

Контактирајте нѐ

Мобилен: 86 18858786298

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

WhatsApp:86 18858786298

Додадете: Парк на индустријата за машини Wanquan B17-8, град Wanquan, округ Пингјанг, град Венжу, провинција hejеџијанг

Производи

Binbao Machinery е ко-основана од три динамични и искусни млади луѓе, тие се Алфред, Лан и Ајвс. Тие работат во индустријата за пакување и машини за печатење скоро десет години.

Жешки категории