сите категории

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN

За нас

Ти си тука : Дома>За нас

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd води во производството на хартиени и филмски џамбо ролни до машина за премотување на тесни ролни и машина за сечење ролни на листови, за индустрија за печатење и пакување производи. Ние ги развиваме и градиме машините и контролните системи кои управуваат со машините. Нашата мисија е да понудиме висококвалитетни машини за индустријата.
Историја и основач
Тројцата основачи на компанијата се сите страстни за машините и работат во индустријата за машини за пакување и печатење повеќе од 10 години. Тие уживаат постојано да ја ажурираат и усовршуваат машинеријата, а од тоа црпат задоволство и исполнување. Поради нивната љубов тие отсекогаш ја воделе компанијата да развива нови модели и да ги подобри перформансите на машините, што е едногласно одобрено од корисниците ширум светот. По повеќе од 10 години развој, производствениот капацитет на компанијата достигна 400 единици/годишно, со годишна продажба од повеќе од 10 милиони долари.

12344567
Машина за дискусија на основачитеЕден од основачите машина за тестирање
微 信 图片 _2023062812575251016
Еден од основачите со инженер за агентиЕден од основачите на изложбата


Продажба и постпродажна услуга


   Нашите менаџери за продажба обезбедуваат бесплатни технички консултации на нашите клиенти. Ќе ги разбереме производствените потреби на нашите клиенти од професионална гледна точка и ќе им обезбедиме сигурни решенија. Ќе ги произведуваме машините што им се потребни на нашите клиенти според нивните реални потреби.
Ние обезбедуваме доживотна услуга за нашите клиенти. Имаме тим за попродажна услуга од повеќе од десет луѓе, обезбедувајќи услуга по продажбата за клиентите ширум светот 7*24 часа, со брз одговор и брзо решение. Нашите искусни инженери по продажбата со силни јазични комуникациски вештини се способни да обезбедат услуги за инсталација, дебагирање и обука во странство на лице место.

224221
Обука за инженери за клиентиКо-основач во канцеларијата за клиенти
微 信 图片 _20230628131852微 信 图片 _20230628125754
Инженер обезбедува услуга на локацијата на клиентите
Посета на Канцеларијата за клиенти


Квалитет и сертификација


Ние секогаш веруваме дека квалитетот на нашите производи е животот на една компанија. Тим од професионални дизајнери постојано ја оптимизира механичката структура. За да го обезбедиме квалитетот на нашите машини, нашата компанија усвојува напредни методи за управување со производството и опрема за механичка обработка. Имаме 4 високопрецизни центри за обработка и неколку инструменти за проверка на квалитетот. Оваа опрема ни помага значително да ја подобриме прецизноста и издржливоста на нашите механички делови. Како резултат на тоа, нашата висококвалитетна машина е сертифицирана од SGS со CE сертификат.

2230229
Центри за обработка
Центри за обработка
微 信 图片 _20220509132104微 信 图片 _20220509132108


335331
CE сертификацијаCE машина

Binbao Machinery ќе го искористи своето богато искуство за континуирано подобрување на перформансите на машините за сечење и машините за сечење лимови, ќе обезбеди висококвалитетни машини и услуги за после продажба на крајните корисници низ целиот свет.

контактирајте не